Producenci

Wideodomofon

Ze względu na swoje liczne funkcjonalności oraz walory estetyczne wideodomofony coraz skuteczniej wypierają z rynku tradycyjne domofony. Umożliwiają bowiem jeszcze lepszą kontrolę dostępu i zapewniają tym samym wyższy poziom bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno klasyczne wideodomofony przewodowe, jak i nowoczesne wideodomofony IP. Te ostatnie są szczególnie interesujące, gdyż współpracują z urządzeniami mobilnymi, dzięki czemu pozwalają kontrolować wejście do domu z dowolnego miejsca na ziemi. Prócz samych wideodomofonów w naszej ofercie dostępne są również wszelkie akcesoria montażowe i elementy uzupełniające – panele zewnętrzne, unifony, zawory, elektrozaczepy, monitory itp.

Wideodomofon - co to takiego?

Wideodomofon to inaczej domofon z kamerą. Urządzenie to spełnia wszystkie funkcje tradycyjnego domofonu, ale jest wzbogacone o kamerkę umożliwiającą podgląd obrazu. Podstawową funkcją wideofonów jest zapewnienie najwyższego komfortu i bezpieczeństwa osobom przebywającym wewnątrz pomieszczeń. Niektóre modele tego rodzaju sprzętu posiadają niezwykle przydatne funkcje:

  • rejestracja wywołań,
  • zapis na karcie SD obrazów - zdjęcie osób odwiedzających,
  • nagrywanie filmów,
  • ruchome kamerki umożliwiające szerszy kąt widzenia,
  • możliwość połączenia sprzętu z urządzeniami mobilnymi.

Domofon z kamerą dostosowany do Państwa potrzeb

Sklep Ipcontrol oferuje zarówno tradycyjne wideodomofony, jak i wideodomofony IP. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo także widedomofon bezprzewodowy, który doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, w których nie ma możliwości rozprowadzenia przewodów. Jego działanie jest jednak uzależnione od wielu czynników, dlatego przed zakupem warto dokładnie sprawdzić, czy jest to rozwiązanie odpowiednie dla Państwa domu bądź biura. 

Zalety wideodomofonów

Wideodomofony dostępne w naszym sklepie wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, które są odporne zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i warunki pogodowe. Solidność ich wykonania, a także użycie najnowocześniejszych technologii pozwala na ich długoletnie używanie. Dostępne w sklepie Ipcontrol urządzenia, a także wszelkie akcesoria stworzone zostały z myślą o najbardziej wymagających klientach, z uwzględnieniem wszelkich norm pozwalających na ich bezpieczne używanie. Oferujemy Państwu niezwykle atrakcyjne ceny, a także pomoc w instalacji zakupionego sprzętu. Oprócz wideofonów w naszym sklepie znajdziecie Państwo również akcesoria niezbędne do ich prawidłowego montażu, a także elementy, które sprawią, że urządzenie będzie jak najbardziej wizualnie dopasowanie do Państwa domu.

Panel bramowy Wi-Fi DAHUA VTO2111D-WP Panel bramowy Wi-Fi DAHUA VTO2111D-WP
Producent: DAHUA
Cena: 729,00 zł
szt.
zobacz więcej
ACO MPRO 7 WH Monitor Familio PRO 7” ACO MPRO 7 WH Monitor Familio PRO 7”
Producent: ACO
Cena: 1 228,99 zł
szt.
zobacz więcej
ACO PS-HDR-60-15MA video DIN 15-17V, 4A ACO PS-HDR-60-15MA video DIN 15-17V, 4A
Producent: ACO
Cena: 121,99 zł
szt.
zobacz więcej
DZWONEK DAHUA DB11 DZWONEK DAHUA DB11
Producent: DAHUA
Cena: 547,35 zł
szt.
zobacz więcej
KASETA ELEKTRA R2 KASETA ELEKTRA R2
Producent: elektra plus
Cena: 27,99 zł
szt.
zobacz więcej
KASETA ELEKTRA R3, R4, R5 KASETA ELEKTRA R3, R4, R5
Producent: elektra plus
Cena: 49,99 zł
szt.
zobacz więcej
Kontroler 1-przejścia DAHUA DEE1010B Kontroler 1-przejścia DAHUA DEE1010B
Producent: DAHUA
Cena: 245,99 zł
szt.
zobacz więcej
Moduł funkcyjny VIDOS DUO M-SM4 Moduł funkcyjny VIDOS DUO M-SM4
Producent: VIDOS
Cena: 94,99 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl