• Zwora elektromagnetyczna SCOT EL-1200SL

Symbol: 1575

Wymiary zaczepu - Pobór prądu dla 24V 300mA Pobór prądu dla 12V 600mA Wymiary płytki 185 x 60 x 13,5mm Wymiary zwory 265 x 75 x 40mm Rodzaj montażu Brak danych Napięcie zasilania Zaczepu i zwory Nie Gwarancja 24 miesiące Gwarancja dla firm 12 miesięcy Uwagi do gwarancji Nie Link do strony producenta brak danych  

Czas realizacji 24 godziny
Brak towaru
441.99
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier Inpost 0
Kurier DPD 0
Odbiór osobisty 0
Darmowy transport 0
Paczkomaty InPost 9.99
Kurier Inpost (Pobranie) 17
Kurier DPD (Pobranie) 17
Dostępność Brak towaru
Waga 0.001 kg
Zostaw telefon

ZWORA ELEKTROMAGNETYCZNA
SCOT EL-1200SL

 

OPIS PRZEDMIOTU

 

Zwory elektromagnetyczne SCOT są alternatywą dla powszechnie stosowanych w systemach kontroli dostępu elektrozaczepów. Zwora składa się z elementu wykonawczego zawierającego elektromagnes, montowanego na ramie drzwi, oraz metalowej płytki, umieszczanej na skrzydle drzwi. Zasilona cewka elektromagnesu przyciąga płytkę zabezpieczając w ten sposób wejście. W zależności od modelu zwory maksymalny nacisk na drzwi przy którym elektromagnes przyciąga metalową płytkę wynosi 180, 280, 350, 540 kg. Zwory elektromagnetyczne stosuje się w systemach kontroli dostępu zamiennie z elektrozaczepami rewersyjnymi, czyli tam, gdzie przepisy bezpieczeństwa wymagają otwarcia drzwi po zaniku napięcia w systemie kontroli: wyjściach ewakuacyjnych, przeciwpożarowych, budynkach użyteczności publicznej. Zwora elektromagnetyczna nie posiada ruchomych elementów mechanicznych, przez co praktycznie nie występuje zużycie elementów urządzenia. Z tego względu stosowana jest w miejscach o dużym natężeniu ruchu, gdzie kontrolowane drzwi są często otwierane, eliminując konieczność stałej konserwacji. Dodatkowe uchwyty montażowe typu „L", „ZL", pozwalają na montaż zwory praktycznie na każdych drzwiach.

 

SYGNALIZACJA

 

Zwora elektromagnetyczna wyposażona jest w przekaźnik NC, który może być wykorzystany w systemie kontroli dostępu informując o otwarciu / zamknięciu sterowanych drzwi. Dzięki temu możemy przekazać informację np. do systemu alarmowego, informując o stanie drzwi.

 

DIODA LED

 

Na obudowie zwory znajduje się dwukolorowa dioda informująca o stanie wejścia. Jeżeli drzwi są zamknięte, jest to sygnalizowane zielonym kolorem diody - jeżeli drzwi zostaną otwarte lub będą niedomknięte - dioda będzie świecić kolorem czerwonym. Jeżeli cewka zwory elektromagnetycznej nie jest zasilana (np. podczas trwania impulsu sterującego) - dioda jest wygaszona.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 

  • Maks. nacisk na drzwi: 540 kg
  • Przeznaczenie: Wewnętrzna
  • Napięcie zasilania: 12V DC / 24V DC
  • Pobór prądu: 600mA (12V DC) / 300mA (24V DC)
  • Sygnalizacja: Tak (styk NO/NC)
  • Dioda informacyjna LED: Tak
  • Wymiary zwory (szer. x wys. x gł.): 265 x 75 x 40 mm
  • Wymiary płytki (szer. x wys. x gł.): 185 x 60 x 13,5 mm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie